Vi på kontoret

NÄRAs ledning

Anders Roxström

Anders Roxström

VD

Diplomerad Coach

Kontakt: anders.roxstrom@nara.nu

telefon 08-514 509 52,

mobil: 070-586 56 87

Lotta Viberg

Lotta Viberg

Ekonomichef

Diplomerad Coach

Kontakt: lotta.viberg@nara.nu 

telefon 08-514 509 54

mobil 070-426 56 84

Roy Jeppsson

Roy Jeppsson

Marknads- och försäljningschef

Diplomerad Coach

Kontakt: roy.jeppsson@nara.nu 

telefon: 08-514 509 57

mobil:  070-333 98 52

NÄRAs grundare & medarbetare

Ingrid Wikström

Ingrid Wikström

Grundare och ägare av NÄRA
Diplomerad coach

Ledamot i NÄRAs styrelse. Klicka på länken och se filmen om NÄRA och anledningen till att Ingrid startade NÄRA personlig assistans 1995
Se filmen här

Kontakt: ingrid.wikstrom@nara.nu

mobil: 070-732 03 25

Eva-Lena Edin

Eva-Lena Edin

Nykundsansvarig

Ansvarar i första hand att hjälpa nya kunder, individer som vill och har behov av personlig assistans samt individer som vill ha hjälp med att byta bolag till NÄRA. Ansvarig för kund- och personalfrågor hos hel- och flexkunder. Rådgivning för servicekunder.

Diplomerad Coach

Kontakt: eva-lena.edin@nara.nu

telefon 08-514 50 963

mobil: 073-673 44 27

Linda Thiele

Linda Thiele

NÄRAnorr vår personliga assistans i Sundsvall

Ansvarar för att hjälpa nya kunder, individer som vill och har behov av personlig assistans samt individer som vill ha hjälp med att byta bolag till NÄRA.

Jag är din lokala kontakt i Sundsvall.

Kontakt: linda.thiele@nara.nu

mobil: 070-628 60 47

 

Karin Delén

Karin Delén

Projektledare

Arbetar med utveckling av NÄRAs kundträffar.

Diplomerad Coach

Kontakt: karin.delen@nara.nu

telefon 08-514 509 66

Kajsa Hellstedt

Kajsa Hellstedt

Kund- och personalansvarig

Ansvarig för kund- och personalfrågor hos hel- och flexkunder. Rådgivning för servicekunder.

Diplomerad Coach

Kontakt: kajsa.hellstedt@nara.nu

telefon 08-514 509 58,

mobil 073-532 04 98

Paula Hanning

Paula Hanning

Kund- och personalansvarig

Ansvarig för kund- och personalfrågor hos hel- och flexkunder. Rådgivning för servicekunder.

Utbildar sig just nu till att bli diplomerad Coach

Kontakt: paula.hanning@nara.nu

telefon: 08-514 509 61

mobil: 070-940 19 62 

Cecilia Nyman

Cecilia Nyman

Kund- och personalansvarig

Ansvarig för kund- och personalfrågor hos hel- och flexkunder. Rådgivning för servicekunder.

Kontakt: cecilia.nyman@nara.nu

telefon: 08-514 509 64

mobil: 070-364 39 32

Annika Krig

Annika Krig

Kund och-personalansvarig och Samordnare central beredskap

Ansvarig för kund- och personalfrågor hos hel- och flexkunder. Rådgivning för servicekunder.

Annika började på NÄRA 2008. Hon har jobbat som assistent, samordnare och ingår även i CB. Annika har erfarenheter och kunskap om ALS, muskelsjudomar, CP-skador, utvecklingsstörning, autism och hjärnskador. Hon har även sjukvårdsutbildning inom tracheostomi.

Diplomerad Coach

Kontakt: annika.krig@nara.nu

telefon: 08-514 50 959

mobil: 073-543 79 54

Yvonne Lundkvist

Yvonne Lundkvist

Ekonomi

Arbetar med lönehantering och allt däromkring som löpande bokföring, kontakt med försäkringskassan med mera.

Yvonne har arbetat på NÄRA sen 2002.

Kontakt: yvonne.lundkvist@nara.nu

telefon 08-514 509 56

Tina Brodin

Tina Brodin

Personaladministratör

Kontakt: tina.brodin@nara.nu

mobil:  08-514 509 65

Pernilla Ramnestål

Pernilla Ramnestål

Administratör

Arbetar med lönehantering och allt däromkring som löpande bokföring, kontakt med försäkringskassan med mera.

Kontakt: pernilla.ramnestal@nara.nu

Telefon: 08-514 509 53

 

Malin Björn

Malin Björn

Kund- och ekonomiansvarig

Arbetar med lönehantering och allt däromkring som löpande bokföring, kontakt med försäkringskassan med mera.

Arbetat på NÄRA sen 2007.

Kontakt: malin.bjorn@nara.nu

tel:  08-514 509 55

Amanda Viberg

Amanda Viberg

Kontorsassistent

Ansvarig för att svara i telefon samt allmänna kontorsgöromål

Kontakt: amanda.viberg@nara.nu

telefon 08-514 50 962

Karolina Carrick

Karolina Carrick

Karolina är föräldraledig tills januari 2018

Kund- och personalansvarig

Ansvarig för kund- och personalfrågor hos hel- och flexkunder. Rådgivning för servicekunder.

Diplomerad Coach